Tel:
Çin Silikon mutfak gereçleri Üretici
Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.
Her müşteriye en uygun fiyat ve en yüksek kalitede ürünler sunmak; müşterilerin kar ve başarı kazanmalarına yardımcı olun!

Ana sayfa

Shenzhen ZD Technology Co., Ltd. Kalite kontrol

Sertifika
iyi kalite Silikon Mutfak Fırçası satış için
iyi kalite Silikon Mutfak Fırçası satış için
Müşteri yorumları
Hizmet mükemmel, ürün mükemmel, kesinlikle tavsiye ederim.

—— iris sasson, İsrail

harika servis. mükemmel kalite

—— Alex Demetriou, Güney Afrika

En iyi müşteri hizmeti, ürün iyi ama aradığım en kaliteli değil. Her neyse harika servis ve iletişim, bu fabrika ile iş yapmak için başka günler olmasını umuyorum.

—— Davide Dal Toso, İtalya

Önceden siparişimi aldım ve silikon çay poşetlerinin kalitesinden çok etkilendim. Sadece bu değil, Mia başa çıkmak için olağanüstü. Birinci sınıf servis! Kesinlikle tekrar sipariş vereceğim.

—— Lisette Reimche, Kanada

Şaşırtıcı bir şirket. Mükemmel kalite ile yukarıda ve öteye gitti

—— Christopher Ejimofor, Birleşik Devlet

Özelleştirme ile memnun harika bir ürün.

—— Sarah Labuda, Birleşik Devletler

iyi hizmet

—— ignacio montes de oca, Meksika

Catherine ve bu şirketle olan tüm süreçten çok memnun kaldım. Siparişim çabuk geldi (çok etkilendi) ve ürün iyi kalitede görünüyor ve bir tanesini test ettim ve harika çalışıyor.

—— Pamela Fellows, Birleşik Devletler

Ben sohbet şimdi
qc profili
1 Tedarik Zinciri Sistemi

Gelen Kalite Kontrol Prosedürü (IQC)

amaç
Gelen malzemelerin kalitesinin, üründe kalite sorunlarına yol açmamak için üretimde kalite sorunlarına yol açmamak için, standart dışı malzemelerin yetkisiz denetlenmesini veya üretime girmesini önlemek için, ürün kalite gereksinimlerini karşılamak.

İlgili Malzemeler
Üretim malzemeleri, ambalaj malzemeleri, muafiyet malzemelerini içerir.

sorumluluk
IQC denetçisi denetimden, sonucu kaydetmek ve değerlendirmeden sorumludur.

Örnekleme
MIL-STD-105E standardı, AQL ana kusurları 1: 0, küçük kusurlar 1.5 kullanıyoruz.

Muayeneden Sonra
IQC müfettişi, IQC Qualified'ı kabul edilen malzemede etiketleyecektir. Materyal kabul edilebilir değilse, personel QC departman müdürüne ve fabrika yönetimine rapor verecektir. Acil üretim veya diğer özel nedenlerden dolayı, personel Sapma için Kabul et etiketini ve raporunu verecektir.
Satınalma departmanına verilen miktar. IQC kalitesiz malzeme Kabul Edilmez olarak etiketlenecek ve tedarikçilere iade edilecektir.

2 Üretim Yönetimi Sistemi

Kaliteli ürünler sunmak için Ar & Ge bölümü, personel eğitim sistemi, açık akış çizelgeleri ve birçok gelişmiş makine ve ekipman kurduk

Personel Eğitimi Kontrol Prosedürleri

Yeni bir işçi işe alındıktan sonra, işe ilişkin yeterli bilgiyi edindiğinden ve tüm prosedürleri anladığından emin olmak için çalışmaya başlamadan önce tam eğitimler verilecektir. Üretim akış çizelgeleri ve belgeleri her çalışanın yapması için açıktır.
Çalışan Eğitiminin Amaçları
Her bir kaliteye ilişkin pozisyonun yetenek gereksinimlerini belirleyin ve personelin belirtilen gereksinimleri karşılaması için eğitimler verin.

Yeni Çalışan Eğitim İçeriği
Şirket Temel Eğitimi: şirket profili, çalışan disiplini, kalite politikası ve kalite hedefleri, kalite, güvenlik ve çevre bilinci, ilgili yasalar ve düzenlemeler, kalite yönetim sistemi standartları ve diğer temel bilgi eğitimi dahil. Şirkete giriş tarihinden itibaren bir ay içinde, İdare Bakanlığı tarafından organize edilecektir.

İş Becerileri Eğitimi: Ulusal ürün standartlarını, şirketin standartlarını, işlem ve prosedürlerini, kullanılan ekipmanın performansını, çalışma adımlarını, güvenlik önlemlerini ve acil durum önlemlerini vb. İnceleyin. Teknik müdür tarafından organize edilecektir. Çalışmaya başlamadan önce personelin değerlendirmeyi geçmesi gerekir.

3 QC Sistemi

Kalite kontrol, proses içi çalışma ve bitmiş ürünler üzerinde yapılan incelemeleri içerir. Uluslararası standartlara uymak için her ürünün dikkatlice kontrol edildiğinden ve test edildiğinden emin oluruz.

Amaçları
Kalifiye olmayan gelen ürünleri ve bitmiş ürünleri kontrol etmek ve bunlarla ilgilenmek, şirketin ürün kalitesinin gereksinimleri karşılamasını sağlamak.

Uygulanabilir kapsam

Bu prosedür tüm malzemeleri, işlemdeki ürünleri ve bitmiş ürünleri kontrol etmek için geçerlidir.

İlgili Bölümler

Teknik departman, üretim atölyesi ve depo.

Kalifiye Olmayan Bitmiş Ürün Kontrolü

QC Personeli Tarafından Bulunan Kalifiye Olmayan Bitmiş Ürünlerle Başa Çıkma Yolu
Birkaç kalifiye olmayan bitmiş ürün QC personeli tarafından bulunursa, personel çalıştayı tamir etmesi için bilgilendirmek için “Kötü Ürün İşleme Formunu” doldurur, Onardıktan sonra, QC personeli tekrar kontrol eder ve kalifiye ürünler depoya konur diğer ürünlerle birlikte: Bir partinin tamamı niteliksizse, QC personeli çalıştayı yeniden üretmesi için bilgilendirmek için “Kötü Ürün İşleme Formunu” dolduracaktır.

Müşteri Muayenesinde Bulunan Kalifiye Olmayan Ürünlerle Başa Çıkma Yolu
Müşteri incelemesi tarafından kalifiye olmayan bir ürün bulunursa, satış departmanı, kalifiye olmayan numune (müşteri tarafından sağlanan) ile teknik departmana “Kalifiye Olmayan Muayene Rapor Formu” gönderir. Teknik departman personeli analiz edecek, analiz raporunu hazırlayacak ve düzeltici ve önleyici tedbirler ortaya koyacaktır.

Atölye düzeltici eylemler gerçekleştirir ve yeniden işleme düzenler.
Yeniden yapılanmanın uygulanmasından sonra kalite, kalite kontrol personeli tarafından ve müşteri incelemesi tarafından kontrol edilecektir. Müşterinin denetimini geçemezse, elden çıkarma için uygun olacaktır. Müşteriler Tarafından İade Edilmemiş Kalifiye Ürünlerle Anlaşmanın Yolu Teknik kalite departmanı, kalifiye olmayan numunelere göre analiz eder ve satış departmanı tarafından yayınlanan "Kalifiye olmayan denetim raporu formu" nda ilgili düzeltici ve önleyici tedbirleri sağlar. İade edilen mallar, tam denetim, sıralama ve istatistikler düzenleyen ve ardından istatistiksel raporları ve niteliksiz örnekleri teknik departmana birlikte gönderecek olan atölye tarafından elden geçirilebilir. Yeniden işleme tabi tutulduktan sonra muayene edilmeyen ürünler depoya gönderilmez. Yeniden çalışamayan mallar için fabrika yeniden doldurmayı yeniden üretecektir.

4 Paket Sistem

1. İhtiyacınız olan paket ne olursa olsun, shrink wrap, rulo, kutu, poli çanta, blister, PP dokuma çanta veya palet, hepsini işlemek için deneyime sahibiz.

2. Her kutu ve kartonun bir etiketi vardır. Bir müşterinin özel bir biçime veya boyuta ihtiyacı varsa, personel de onu idare eder.

3. Etikette ürün modeli, parti numarası, miktarı, standart numara uygulaması, üretim tarihi ve diğer işaretler bulunur.

4. Kutu normal taşıma ve depolama koşullarında sağlamalıdır ve ürün şok, kullanım, nem veya tozdan zarar görmeyecektir.

5 Depo Yönetim Sistemi

Depo yönetimi iş prosedürü, depoda tutulan malzemelerin ve ürünlerin iyi koşullarda ve bakım altında olduğundan emin olmaktır.

Depo Yönetimi İş Prosedürü
1. Depolama Prosedürleri
Tüm ürün ve malzemeler, depolanmadan önce kalite departmanı tarafından kontrol edilmeli veya doğrulanmalıdır. Muayene kayıtlarına göre, depo personeli “Depo Formu” nu malzeme depolaması almak için doldurur, yerin hükümlerine göre farklı malzemeler depolanmalıdır.
2. Depo Malzeme Depolama Kontrolü
Depo havalandırmalı ve kuru tutulmalı ve yağmura, neme ve yangına dayanıklı önlemlere sahip olmalıdır. Depo malzemeleri düzgün, temiz ve düzenli bir şekilde yerleştirilmelidir (tozsuz, çöpsüz, tozsuz). Depo malzemesinin etiket içeriği, stok kontrolünü kolaylaştırmak ve bulunması kolay olmak için eksiksiz, açık ve doğru olmalıdır. Arıza, bozulma veya hasarda bulunan depo malzemeleri zaman içerisinde hurdalanmalı ve depodan temizlenmelidir.

3. Stokta İşlemler
Malzemeler kesinlikle kontrol edilmelidir. Prosedürler yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır. Mamul malların stokları, satış departmanının Teslim Formuyla yapılmalıdır.
4. Stok Envanteri
Her ayın 30'unda, personel depodaki envanteri kontrol eder ve ilgili belgeleri toplar. Depo envanterinde bulunan sorun tespit edilmeli ve yardım için derhal yönetim ekibine bildirilmelidir.

Fabrikadan Çıkmadan Önce 6 Denetim Sistemi

Ürünleri müşterilere göndermeden önce, ürünlerin iyi durumda olmasını sağlamak için taşıma, depolama, paketleme, koruma ve markalama standartlarını takip ediyoruz.

1. Taşıma
A. Mamulleri depoya göndermek için arabaları ve forkliftleri kullanın;
B. Malları müşterilere teslim etmek için kargo, demiryolu taşımacılığı, nakliye veya hava taşımacılığı kullanın;
C. Açık denizde teslimat durumunda, yağmur geçirmez, düşme önleyici, basınç önleyici ve çarpışma önleyici önlemler bulunmalıdır.
2. Teslimat
“Depo Yönetimi Politikası” na göre, depo personeli, kalitenin sağlanması için ihracat prosedürlerini izler.
teslim süreci. Satış personeli, ürünleri teslimattan önce sözleşmenin gereklerine göre kontrol eder. Aynı zamanda, personelin teslimat şeklindeki sorunları tahmin etmesi ve koruyucu önlemler alması gerekir. Nakliye sürecinde, ürünlerin kalitesini her zaman kontrol etmeliyiz. Kaliteyi etkileyebilecek bir sorun olduğu sürece, ürüne zarar vermemek için hemen onunla başa çıkmamız gerekir. Nakliye sırasında, etkilenen malların kalitesine neden olan kaza nedeniyle, personel, gereksinimleri karşılayan müşterilere teslim edilen malları sağlamak için derhal yönetim ekibine rapor vermelidir. Ürün hedefe ulaştığında, alıcı tarafından imzalanması gerekir. Müşteri, ürün kalite sertifikası veya kalite sistem sertifikası vermek isterse, müşteri gereksinimlerini karşılamaya çalışmalıyız.

7 Satış Sonrası Servis Sistemi

Satış sonrası müşterinin şikayetlerini ele almak için standart bir prosedürümüz vardır.

1. Müşteri satış elemanını kalite sorunu hakkında bilgilendirdiğinde, satış elemanı 1 iş günü içinde cevap vermeli ve “Arızalı Ürün İşleme Sayfasını” fabrika satıcısına sunmalıdır ve satıcı, teknik departmana rapor verir.
2. Teknik departman sebebi analiz eder, bununla nasıl başa çıkacağını belirler ve satış ekibine geri bildirimde bulunur.

3. Satış departmanı müşteriye tamir, tamir, iade, iade, vb. Karar verir.

Sertifikalar
 • Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

  Standart:ISO9001

  Sayı:42827

  Yayımlanma tarihi:2016-11-15

  Bitiş tarihi:2021-06-27

 • Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

  Standart:ISO14001

  Sayı:44963

  Yayımlanma tarihi:2018-06-27

  Bitiş tarihi:2021-06-27

 • Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

  Standart:ISO18001

  Sayı:H2703

  Yayımlanma tarihi:2018-06-27

  Bitiş tarihi:2021-03-12

 • Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

  Standart:SGS-FDA

  Sayı:No. CANEC1902308301

  Yayımlanma tarihi:2019-02-25

  Bitiş tarihi:2020-02-25

 • Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

  Standart:SGS-LFGB

  Sayı:No. CANEC1902303601

  Yayımlanma tarihi:2019-02-26

  Bitiş tarihi:2020-02-26

İletişim bilgileri
Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Jessie

Tel: 0086-15999964606

Faks: 86-755-23084679

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Shenzhen ZD Technology Co., Ltd.
306-309, D Binası, Huayuan Teknoloji ve Yenilik Parkı, Laodong Rd, Bao'an Bölgesi, Shenzhen 518102, Çin
Tel:86-755-23080249
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Silikon mutfak gereçleri Tedarikçi. © 2019 - 2020 siliconekitchen-utensils.com. All Rights Reserved.