Mesaj gönder
products

Yuvarlak Topu Buz Küpü Tepsisi Şişe Taşınabilir 18 Bozukluk Yüklenebilir

Detay Bilgi
Kapasite: 1 oz/2oz/3oz/4oz/6oz BPA içermez: Evet/Hayır
Yapışmaz: Evet/Hayır Bulaşık makinesinde yıkanabilir: Evet/Hayır
boşluk sayısı: 6/9/12/15/24/36/48/60 Renk: Beyaz/ Mavi/ Yeşil/ Kırmızı/ Siyah/ Çok renkli
Sıcaklık aralığı: -40°F'den 230°F'ye kadar. istiflenebilir: Evet/Hayır
Vurgulamak:

Buz küpü Tabak taşınabilir

,

Buz küpü tepsisi 18 boşluk

,

Yüklenebilir buz makinesi şişesi


Ürün Açıklaması

Buz topu taşınabilir yapımcı şişe Kapasite 18 boşluklu buz küpü tepsisi Yüklenebilir tasarım

Ürün Tanımı:

Buz küpü tepsisi, herhangi bir mutfak veya bar için gerekli bir araçtır. En sevdiğiniz içecekler için dondurulmuş buz küpleri yapmak, saklamak ve düzenlemek için uygun bir yol sağlar. Tepsiler yüksek kaliteli,bulaşık makinesi güvenli ve -40 ° F 230 ° F arasında değişen sıcaklıklara dayanabilen dayanıklı malzemelerÜstelik buz küpü tepsisi dondurucu ve mikrodalga dolabında güvenli bir şekilde kullanılabilir, bu da onu herhangi bir mutfak için mükemmel bir seçim yapar.Buz küpü tepsisi, buz küplerinizi yapmak ve düzenlemek için ideal bir buz küpü kalıp dondurulmuş tepsidir.Buz küpü düzenleyicisi, buz küplerinizi düzenli ve kolayca bulabilmenizi sağlar. Buz küpü tepsisi ile, herhangi bir zamanda soğuk bir içeceğin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Özellikleri:

  • Ürün Adı:Buz küpü tepsisi
  • Şekil:Kare, yuvarlak, dikdörtgen, yenilik
  • Malzeme:Plastik, Silikon
  • Dondurucu:Evet/Hayır
  • Bulaşık makinesi kasası:Evet/Hayır
  • Yapışmaz:Evet/Hayır
  • Özel buz küp kalıbı:- Evet.
  • Kapaklı buz tepsisi kalıbı:- Evet.
  • Buz Küpü Organizatörü:- Evet.
 

Teknik parametreler:

Şekli Bulaşık makinesi güvenliği BPA içermiyor Sıcaklık aralığı Renk Bozukluk Sayısı Yüklenebilir Boyut Dondurucu kasası Kapasite
Kare / Yuvarlak / Dikdörtgen / Yenilik Evet/Hayır Evet/Hayır -40°F'den 230°F'ye kadar. Beyaz/Mavi/Yeşil/Kırmızı/Siyah/Çok renkli 6/9/12/15/24/36/48/60 Evet/Hayır Küçük/Orta/Büyük Evet/Hayır 1 oz/2oz/3oz/4oz/6oz
 

Uygulamalar:

Buz küpü tepsisi, herhangi bir ortam için mükemmel olan çok yönlü bir üründür.Silikon buz topu üreticisi mi arıyorsunuz?, kapağı olan bir buz tepsisi kalıbı, bir buz küpü düzenleyici veya bir buz küpü üreticisi, buz küpü tepsimiz sizi koruyor.

Buz küpü tepsimiz yığılır, bu da organizasyon ve depolama için mükemmel hale getirir. Üç boyutta gelir: küçük, orta ve büyük. BPA içermez, tüketim ve depolama için güvenlidir.Aynı zamanda çeşitli boşluk numaralarında da bulunur.Ayrıca buz küplerini daha uzun süre taze tutabilmeniz için dondurucu güvenli.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, buz küpü tepsimiz üst üste yapılabilir tasarımı, çeşitli boyutları, BPA içermeyen malzemesi ve geniş bir boşluk aralığı ile sizi korur.Buz küpü tepsimiz herhangi bir ortam için mükemmel.Bugün al ve farkı gör!

 

Özellik:

Buz küpü tepsisi özelleştirme hizmeti

Silikon buz küpü tepsilerimiz her fırsatta dondurulmuş tatlılar yapmak için mükemmeldir.yuvarlakTepsilerimiz yığılabilir, -40°F'den 230°F'ye kadar sıcaklık güvenlidir, bulaşık makinesi güvenlidir ve yapışmaz bir yüzeye sahiptir.

Destek ve Hizmetler:

Ice Cube Tabak Teknik Destek ve Servis

Ice Cube Tepe ürünümüz için en iyi teknik desteği ve hizmeti sunmaya kararlıyız.

Teknik Destek

Teknik desteğe ihtiyacınız varsa lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçininfo@icecubetray.comEkibimiz ürün özellikleri, kullanım, kurulum, hata giderme ve daha fazlası hakkında sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

Garanti Servisi

Buz küpü tepsimiz bir yıllık garanti ile birlikte gelir. Eğer ürünle ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız lütfen müşteri hizmetimizle iletişime geçininfo@icecubetray.comSorunu en kısa sürede çözmek için sizinle birlikte çalışacağız.

İletişim bilgileri
Alice Huang

Telefon numarası : +8613798235173

Naber : +8613798235173