Mesaj gönder
products

Dayanıklı sütten kesme silikon besleme seti 1 sette 5 adet tekrar kullanılabilir zararsız

Temel bilgi
Marka adı: bober
Sertifika: FDA
Detay Bilgi
Boyut: 7,4*4,3*1,2 inç Ağırlık: 3.2 ons
BPA içermez: - Evet. Alerjik olmayan: - Evet.
şekli: Kaşık Sıcaklık aralığı: -40 ℃ ila 230 ℃
Malzeme: Gıda sınıfı silikon Renk: Mavi
Vurgulamak:

Dayanıklı silikon besleme seti

,

Silikon besleme seti tekrar kullanılabilir

,

Zararsız sütten kesme seti silikon


Ürün Açıklaması

Dayanıklı sütten kesme silikon besleme seti 1 sette 5 adet tekrar kullanılabilir zararsız

 

Ürün Tanımı:

 

Bu 5 parçalı besleme seti yüksek kaliteli silikondan yapılmış ve hem dayanıklı hem de tekrar kullanılabilir olarak tasarlanmıştır.

 

Besleme setine bebek bebeği, bebek kaşığı, yemek tabağı, bebek bardağı ve bir kase dahildir. Hepsi zararsız, BPA içermeyen silikondan yapılmıştır.Bu set, bebeğinizin emzirmeyi veya formülü emzirmeyi bırakmasına yardımcı olmak ve katı gıdalara geçiş yapmasını teşvik etmek için tasarlanmıştır.

 

Bebek Besleme Araçları, yemek zamanını ebeveynler ve bebekler için keyifli bir deneyim haline getirmek için tasarlanmıştır.Güvenlik ve toksik olmayan FDA tarafından onaylanmış bir bebek döşeği ve bir yemek tabakası. Tüm bebek besleme aletlerimiz hafiftir ve sıcaklık aralığı -40 ° C'den 230 ° C'ye kadar ulaşabilir. Bebek besleme setimiz bebeğinizle herhangi bir yemek zamanı için mükemmeldir.Temizlenmesi kolay ve bulaşık makinesinde veya mikrodalga fırında kullanılabilir. Gıda kalitesi silikon kaselerimiz ve kaşıklarımız bebeğin diş etleri ve dişleri üzerinde nazik olmak üzere tasarlanmıştır. Bebek döşeği bebeğinizin kıyafetlerini temiz ve kuru tutmak için yumuşak malzemeden yapılmıştır.

 

Besleme setinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi kolaydır, bu da hareket halinde kullanımı kolaylaştırır.

 

Bu nedenle bebeğiniz için güvenli, dayanıklı ve etkili bir besleme seti arıyorsanız, dayanıklı sütten kesme silikon besleme setimizi mutlaka kontrol edin!

 

 

 

Özellikleri:

 

  • Ürün Adı: Bebek Besleme Araçları
  • BPA içermez: Evet
  • Sıcaklığa dayanıklı: Evet
  • Bulaşık makinesi güvenliği: Evet
  • Kapasite: Ayrıntılı sayfaya bakın
  • Temizlenmesi kolay: Evet
  • Özellikleri: Bebek Besleme Kaşığı, Bebek Silikon Besleme Set, Bebek Besleme Kaşığı Set

 

 

 

Teknik parametreler:

 

Atribut Ayrıntılar
Alerjik olmayan - Evet.
Güvenlik FDA onayladı.
Boyut Ayrıntı sayfasına bakın
Zehirli değil - Evet.
El Ergonomik Tasarım
Malzeme Gıda kalitesi silikon
Kapasite Ayrıntı sayfasına bakın
Sıcaklığa dayanıklı - Evet.
Renk Her türlü renk.
Temizlenmesi Kolay - Evet.

 

 

 

Uygulamalar:

 

Bebek besleme aletleri söz konusu olduğunda, bober ebeveynlerin güvendiği marka.Bu malzeme ısıya dayanıklıdır ve -40°C'den 230°C'ye kadar sıcaklıklara dayanabilir. bober, saman bardakları, besleme şişeleri, kaşıklar ve daha fazlası da dahil olmak üzere bir dizi bebek besleme aracı sunar.Tüm bu aletler kolay tutma için ergonomik bir sapla tasarlanmıştır. Bu da onları her yaştan bebekler için uygun kılar.Ayrıca, tüm bober besleme aletleri ısıya dayanıklı ve bebekler için güvenlidir.

 

 

 

Özellik:

 

Bebeğinizin Besleme Araçlarını Özelleştirin

 

FDA tarafından onaylanmış ve -40°C'den 230°C'ye kadar sıcaklık aralığına sahip olan yüksek kaliteli bebek besleme aletleri sunuyoruz.

 

Bebek besleme kaşığımız, yemek tabağımız ve bebek besleme kase ve kaşıklarımız bulaşık makinesi güvenli ve temizlenmesi kolay.

 

 

 

Destek ve Hizmetler:

 

Bebek besleme aletleri için teknik destek ve servis

 

Bebek Besleme Araçları'nda, ürünlerimizle mümkün olan en iyi deneyimi yaşadığınızdan emin olmak için buradayız.Bebek besleme araçlarından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için ücretsiz teknik destek ve hizmetler sunuyoruz..

 

Kurulum, sorun giderme veya diğer teknik sorunlarda yardıma ihtiyacınız varsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size yardım etmek için 24 saat 24 saat hizmet vermektedir.Ayrıca sık sorulan sorulara cevap bulmanıza yardımcı olmak için çevrimiçi dersler ve Sık Sorulan Sorular sunuyoruz.

 

Bebek Besleme Araçları'nda size mümkün olan en iyi desteği ve hizmeti sunmaya kararlıyız.

 

 

 

Ambalaj ve Nakliye:

 

Bebek besleme aletlerimiz, nakliye hasarından korunmak için dikkatlice paketlenmiştir.Ürünü yerel bir dağıtım merkezine gönderiyoruz.Dağıtım merkezi daha sonra ürünü müşterinin adresine gönderir.

 

İletişim bilgileri
Alice Huang

Telefon numarası : +8613798235173

Naber : +8613798235173